Aktuality

Do Plchu zavítají tři králové! Očekávat je můžeme každý z pohodlí domova v neděli 8. ledna 2023, kdy zazvoní či zaťukají na dveře každého domu a zazpívají svou tradiční píseň o svatých třech králích

Novoroční společná procházka spojená s opékáním buřtů 1.1.2023. Vycházet se bude v 10:00. Všichni jsou srdečně zváni.

Srdečně zveme  všechny občany a jejich přátele a rodinné příslušníky k rozsvěcení vánočního stromu v sobotu 26.listopadu od 17 hodin. Připraven bude vánoční punč a malé pohoštění.

Český telekomunikační úřad oznamuje, že v tomto regionu bude zahájeno uvádění do provozu základnových stanic nových mobilních sítí, což bude znamenat pro obyvatele zlepšení kvality a dostupnosti mobilních datových služeb. Nicméně uvedená skutečnost může za určitých nepříznivých podmínek způsobit zhoršení kvality příjmu televizního signálu přes anténu.

Podrobnosti: Info ČTÚ pro občany, kteří přijímají televizi přes anténu.pdf

Firma kominictví Wälzer bude v obci Plch v pondělí 8. srpna od 9:00 provádět kontroly, a čištění komínů, případně spalinových cest. Zájemci o tuto službu se mohou objednávat vhozením lístku se jménem a číslem popisným do schránky umístěné na budově Obecního úřadu. Stále zákazníky kominík navštíví i bez objednání.

Odečet vodoměrů proběhne v pátek 29.7.2022 od 13:00 hod

Stav můžou občané zaslat na email vakodecty@seznam.cz nebo SMS na tel: 601 159 597

Vážení spoluobčané,

v letošní 3K sbírce se podařilo vykoledovat celkem 11 677 Kč. 

Za Charitu, jako pořadatele 3K sbírky vřele děkujeme:

Opět touto cestou děkujeme všem koledníkům a vedoucím skupinek, kteří se na letošní sbírce podíleli.

Děkujeme.

I nadále můžete přispět on-line:

Tříkrálová sbírka: číslo účtu 66008822/0800

VS 777 – Tříkrálová sbírka 

 

Sobota 27.3.2022od 15 hodin TRADIČNÍ Valentýn (nejen) PRO DĚTI v místní hospodě v Plchu. Hudba, tanec, soutěže... Podpořte prosím i vy své děti a přijďte v maskách!
Čtěte více
Žádáme občany, aby důsledně dodržovali hygienická a protiepidemiologická opatření a sledovali aktuální informace na webu OBCE, PARDUBICKÉHO KRAJE A MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ, a v případě dotazů kontaktovali STAROSTU OBCE PLCH tel 606 648 471 Informace PARDUBICKÝ KRAJ V souvislosti s aktuálním výskytem koronaviru Ministerstvo zdravotnictví připravilo pro občany souhrnné informace, které jsou průběžně aktualizovány. Více informací najdete v následujícím ...
Čtěte více